Фасадна штукатурка “шуба” зустрічається доволі часто. Її досить легко нанести власними руками, і вона має гарний вигляд – особливо, якщо вдало підібрати тон та колір, який пасуватиме до Вашої будівлі.
Штукатурка “шуба” дає ефект об’ємних, “пухнастих” стін із характерною шершавою поверхнею. Крупна фактура використовується переважно для фасадних робіт. Коли мова йде дизайн інтер’єру, то зазвичай використовують штукатурку з дрібною фактурою.
Способи нанесення
Штукатурка “шуба” – це невибагливе покриття, яке не відноситься до складних в нанесенні. Володіючи навичками початківця, можна самостійно поштукатурити фасад будівлі. Для цього можна скористатись одним із методів, наведених нижче. У кожному випадку є свої особливості та інструменти, які використовуються.
- Найдавніший, “дідівський” спосіб – це створення грубої фактури штукатурки за допомогою звичайних палиці й віника. Відбувається це наступним чином: жорсткий короткий віник змочують розчином штукатурки і “обтрушують” його об палицю. Дрібні бризки штукатурки потрапляють при цьому на стіну. І хоч цей метод не вимагає жодного спеціального обладнання, однак він має низку недоліків. По-перше, рівномірно покрити стіну штукатуркою доволі складно при використанні таких рудиментарних інструментів, як палиця й віник. По-друге, такий процес надзвичайно тривалий – за допомогою хоча б простого валика Ви би вправились в декілька разів швидше.
- М’який валик. Мабуть, найпростіший спосіб – потрібно лише приготувати негустий розчин штукатурки та нанести його на стіну. Використовувати валик можна двояко: можна наносити штукатурку шпателем, а тоді надавати їй кінцевого вигляду валиком, а можна змочувати сам валик у розчині та наносити штукатурку безпосередньо за його допомогою. За допомогою валика створюється доволі груба, але цікава на вигляд фактура. Помітні нерівності можна згладити мокрою кельмою після первинного висихання. Отримана текстура нагадуватиме винний корок.
- Шпатель і кельма. Це теж доволі простий спосіб – його можна порівняти із нанесенням за допомогою валика. Для початку розчин наноситься на стіну тонким шаром. Потім кельмою створюється текстура – для цього кельму просто притуляють до мокрої штукатурки, а тоді різко її “відклеюють”. Результат – штукатурка “шуба” власною персоною. Як і в попередньому випадку, отриману грубу текстуру можна згладити мокрою кельмою після первинного висихання.
- Професійний метод нанесення – за допомогою спеціального обладнання. Таке обладнання коштує достатньо дорого, тож якщо Ви не займаєтесь ремонтом на професійному рівні, краще довірити процес найманим працівникам. Нанесення штукатурки за допомогою хоппера і компресора дозволяє витратити на процес мінімальну кількість часу, а в результаті – отримати рівномірну, привабливу на вигляд текстуру.
Де придбати якісну італійську штукатурку
Наша компанія більш ніж 10 років займається продажем товарів для дизайну інтер’єру. Ми знаємось на добротних речах, тому пропонуємо своїм клієнтам лише перевірену продукцію від провідних виробників – таких, як ТМ Аntica Signoria, що спеціалізується на якісних та екологічно чистих штукатурках.
Обрати штукатурку на Ваш смак чи будь-які інші елементи для дизайну та декору Вашого інтер’єру Ви можете тут: дивитись каталог.
У разі виникнення будь-яких запитань щодо замовлення Ви можете звернутись до нас через форму зв’язку або за номером телефону (розділ “Контакти“) – ми завжди раді Вам допомогти та порадити.
Також Ви можете замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті – ми зателефонуємо Вам на протязі 10 хвилин у робочий час.
Щастя Вам та творчого натхнення!