Штукатурка є одним із найчастіше використовуваних фасадних матеріалів  в Європі. Це пояснюється низкою її переваг. Перш за все, штукатурка – це один із найбільш економних та доступних матеріалів на ринку. Також вона має хороші теплоізоляційні властивості і дає широкі можливості для дизайну.
Фасадна штукатурка може бути виготовлена на основі різних матеріалів. Найбільш популярними різновидами штукатурки на ринку зараз є мінеральна, акрилова, силікатна та силіконова штукатурки.

blank

Мінеральна фасадна штукатурка

Мінеральна декоративна штукатурка має впізнавану поверхню, всіяну дрібними твердими крупинками. Завдяки своєму складу, що не пропускає зайву вологу, вона стійка до появи грибків та плісняви. Стіни, покриті мінеральною штукатуркою, мають виразний і об’ємний вигляд. Таку штукатурку можна використовувати як для екстер’єрних, так і для інтер’єрних робіт.

Акрилова фасадна штукатурка

Основа акрилової штукатурки – це синтетичні складники та акрилові смоли. Ця декоративна штукатурка доволі еластична, тож згодиться у випадку, якщо існує ризик деформацій фасаду. Також вона вологостійка, тож підходить для використання у місцевостях із підвищеною вологістю. Однак цю штукатурку не слід використовувати на фасадах, утеплених мінеральною ватою.

Силікатна фасадна штукатурка

Ця штукатурка виготовляється на основі “рідкого” калійного скла. Вона є гідрофобною, тобто абсолютно стійкою до вологи. Також вона стійка до деформацій,адже є дуже еластичною. Її легко мити, а ще на ній майже не осідає пил. Єдині труднощі виникають при нанесенні силікатної штукатурки: оскільки вона швидко висихає, то й наносити її лід дуже швидко та акуратно. Тож цю справу слід доручити знавцю своєї справи. Ще один “підводний камінь” – це необхідність використання силікатної грунтовки, а це додаткові витрати.

Силіконова фасадна штукатурка

В основі складу силіконової штукатурки лежать силіконові смоли. Силіконова декоративна штукатурка може похвалитись найбільш тривалим терміном служби серед усіх декоративних покриттів. Також вона має цілий рід переваг та корисних властивостей. Силіконова штукатурка стійка до вологи, еластична, прекрасно зчіплюється практично із будь-якою основою, її легко наносити та легко мити. Однак і ціна за таку добротну річ теж досить висока – принаймні у порівнянні з іншими видами штукатурки.

Де придбати якісну італійську штукатурку

Наша компанія більш ніж 10 років займається продажем товарів для дизайну інтер’єру у м. Львів та за його межами. Ми знаємось на добротних речах, тому пропонуємо своїм клієнтам лише перевірену продукцію від провідних виробників – таких, як ТМ Аntica Signoria, що спеціалізується на якісних та екологічно чистих штукатурках.

Обрати штукатурку на Ваш смак чи будь-які інші елементи для дизайну та декору Вашого інтер’єру Ви можете тут: дивитись каталог.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо замовлення Ви можете звернутись до нас через форму зв’язку або за номером телефону (розділ “Контакти“)  – ми завжди раді Вам допомогти та порадити.

Також Ви можете замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті – ми зателефонуємо Вам на протязі 10 хвилин у робочий час.

Щастя Вам та творчого натхнення!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 1 =

blank
У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв


    Світові бренди представлені у нашому салоні

    blank
    blank
    blank
    blank