Мінеральна штукатурка – це різновид декоративної штукатурки, що може використовуватись як для інтер’єрних, так і для екстер’єрних робіт. В її склад входять пісок, гіпс, цемент, вапно та інші, здебільшого натуральні компоненти. Значним плюсом матеріалу є швидкість його нанесення. Мінеральна штукатурка наноситься всього в один шар, а висихає за одну-дві доби. Також цей матеріал відзначається довгим терміном служби, екологічністю та позитивним впливом на здоров’я.

blank

Мінеральна штукатурка та вплив вологи

У тій чи іншій формі вода всюди. Майже всі різновиди штукатурки та інше декоративне покриття для стін містить у складі чи може поглинати вологу. Навіть повітря всередині порожнин стіни – і те містить вологу. Водяна пара завжди збирається там, де температура (а отже, і тиск повітря) є найнижчою. Оскільки внутрішня температура приміщення майже завжди перевищує температуру довкілля, волога проникати у бік зовнішньої поверхні стіни. Якщо зовнішній шар декоративного покриття не має здатності пропускати вологу, то вона не знайде виходу назовні. Зібрана під поверхнею стіни волога з часом матиме шкідливий вплив на фасадні і стінові будівельні матеріали.

Імовірні пошкодження можуть проявитись як здуття фарби, розтріскування, розшарування, цвіль тощо. Якщо ж волога має змогу випаровуватись із поверхні стін, то довговічність будівельного та декоративного матеріалу значно збільшується.

Мінеральна штукатурка не піддається шкідливому впливу вологи: по-перше, крізь неї може проникати газ, отже, і волога має здатність випаровуватись. По-друге, цей матеріал досить гнучкий і відповідно стійкий до розтріскування та інших деформацій.

Мінеральна штукатурка утеплює приміщення

Дослідження показали, що мінеральна штукатурка має здатність зберігати тепло. Якщо покрити стіни будинку цим матеріалом зовні та зсередини, то температура в ньому за таких самих умов опалювання стане вищою на 2-4 °C. Таким чином, мінеральна штукатурка дає змогу економити на опаленні, а довговічність матеріалу з надлишком окупить його вартість. Також мінеральна штукатурка здатна зменшувати вологість у приміщенні, що запобігає появі грибку та цвілі у будинку.

Де придбати якісну італійську штукатурку

Наша компанія більш ніж 10 років займається продажем товарів для дизайну інтер’єру. Ми знаємось на добротних речах, тому пропонуємо своїм клієнтам лише перевірену продукцію від провідних виробників – таких, як ТМ Аntica Signoria, що спеціалізується на якісних та екологічно чистих штукатурках.

Обрати штукатурку на Ваш смак чи будь-які інші елементи для дизайну та декору Вашого інтер’єру Ви можете тут: дивитись каталог.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо замовлення Ви можете звернутись до нас через форму зв’язку або за номером телефону (розділ “Контакти“)  – ми завжди раді Вам допомогти та порадити.

Також Ви можете замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті – ми зателефонуємо Вам на протязі 10 хвилин у робочий час.

Щастя Вам та творчого натхнення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 − ten =

blank
У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв


    Світові бренди представлені у нашому салоні

    blank
    blank
    blank
    blank