Дерево віддавна ціниться в інтер’єрі як довговічний та екологічно чистий матеріал. Підлога із чистого дерева часто буває головним елементом кімнати, задаючи атмосферу усього приміщення. Також вважається, що натуральна дерев’яна підлога позитивно впливає на здоров’я та психологічний стан мешканців дому.

Мало хто стане сперечатись із тим, що паркетна підлога – це красива, престижна та достатньо дорога окраса для дому. Спитайте агента з нерухомості, і він Вам скаже: підлога із дерева здатна суттєво підвищити вартість помешкання та пришвидшити процес купівлі/продажу. Та наскільки дорогим може бути паркет?

Паркет зі смаком віскі

Якщо Ви гадаєте, що нічим особливим сфера дизайну інтер’єру вже не здивує, то Ви, мабуть, не чули про паркет зі смаком віскі. Австрійські виробники здогадались використовувати дерев’яні бочки, в яких десятиліттями зберігався міцний напій, для виготовлення особливого виду паркету.

Дошки дубових бочок, оброблені паром за спеціальною технологією, вирівнюють та використовують, щоб виготовити вельми недешевий паркет. Пошкодження та подряпини при цьому не маскують – на думку виробників, такий вигляд додає шарму, а сам паркет від цього виглядає цінним та старовинним. Незвичний відтінок та походження покриття приваблює покупців, котрі бажають прикрасити дім підлогою з натуральним просоченням із дорогих сортів алкоголю. Як відзначають виробники, такий паркет не піддається впливу грибкових інфекцій і має високу щільність та стійкість до механічних пошкоджень.

Перламутр, діаманти та 1 мільйон доларів

Можливо, цей факт Вас здивує, однак перше місце за вартістю займає не паркет із якогось дивовижної рідкості та краси дерева. Найдорожчим покриттям у світі на даний момент є плитка.

У 2008 році на ринку з’явились нове творіння Pietra Firma. Англійська компанія представила ексклюзивну плитку LuxTouch з обмеженим тиражем на виставці Monaco Yacht Show. Вартість однієї плитки складає рекордну і по сьогодні суму в $1 000 000 за 1 м².

blank      blank

У кожен квадратний метр мармурової плитки інкрустовано понад 1000 діамантів, 2400 шматочків перламутру, 400 штук морських раковин та 500 штук чорного онікса.

Найдорожчі види дерева, з яких виготовляють паркет

Ебенове дерево. Матеріал, що використовується у виробництві дорогих меблів та колекційних предметів. Його глибокий чорний колір має металевий відблиск, який перетворюється в зеркальний після шліфування. Ебенова деревина має надзвичайну міцність і вдвічі твердіша за дубову дошку.
Зебрано. Свою назву матеріал отримав через свій смугастий вигляд – темно-коричневі смуги перемішуються з золотисто-коричневими. За свою ексклюзивний зовнішній вигляд і особливу міцність деревини зебрано обрала компанія Mercedes-Benz для обробки своїх авто. Компанія Prada використовує матеріал для оформлення магазинів.
Венге. Тверда і важка деревина із красивою текстурою та глибоким відтінком від чорного до золотисто-коричневого. Для збереження текстури венге покривають не лаком, а воском.
Палісандр. Це дерево має, мабуть, найбагатшу палітру відтінків: від шоколаду до рожево-коричневого. Це міцний та довговічний матеріал.
Махагон. Широко застосовується в музичній промисловості, так як дозволяє отримувати теплий глибокий звук. Відрізняється красивим насиченим кольором від характерного червоно-коричневого до рожевого.
Бразильський горіх (Айпе). Також відомий як “залізне дерево”, і це сама найміцніша деревина в світі: його твердість досягає позначки 3680 по шкалою Янка. В додаток до своєї твердості, деревина має підвищену вологість і дуже стійка до шкідників. Бразильський горіх має красивий шоколадний колір.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + twenty =

blank
У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв

""
1
Ваше ім'яyour full name
Ваш телефонyour full name
Previous
Next
blank
blank
blank
blank