Арт-деко – це один з найвідоміших стилів двадцятого століття. Цей напрямок в дизайні інтер’єру відзначається своїм характерним поєднанням вишуканості та уваги до деталей. Вирішальне значення при оформленні інтер’єру у стилі арт-деко відіграє саме декор.

Стиль арт-деко (або, як його називали раніше, “джазовий” модерн) став справжнім ковтком свіжого повітря після строгості і важких стилістичних рішень вікторіанської епохи. На сьогоднішній день арт-деко зберіг свою актуальність та виразний стиль, яким він приваблював шанувальників від самого початку свого існування.

blank

Декор у стилі арт-деко

Якщо коротко описати стиль арт-деко, то це невиразні стіни, майже завжди без візерунку, які служать фоном для чималої кількості елементів декору і меблів. У цьому стилі використовуються найрізноманітніші декоративні елементи. Так як даний напрямок з самого початку було створено для елітних готелів, ресторанів і клубів, в квартирі дизайн інтер’єру в стилі арт-деко майже завжди залишає незабутнє враження. Еклектичність, розкіш і вишуканість – ось три складові, з яких народжується справжній стиль арт-деко.

Декор в стилі арт-деко – це завжди щось, що притягує погляд. Серед елементів декору у цьому стилі зустрічаються деталі, що зображують тварин та риб, лампи у вигляді незвичайних скульптур, дорогі меблі, коштовні види деревини (горіх капа, зебрано), екзотичні матеріали (слонова кістка, зміїна шкіра тощо). Також декор відзначається присутністю великої кількості блискучих елементів.

blank

Декор у стилі арт-деко відрізняється від інших стилів:

  1. Геометричними формами. Досконалі геометричні лінії, строга симетричність елементів та чіткість ліній – характерні риси, що одразу кидаються в око. Зустрічається декор у вигляді вигинів, ліній, зигзагів. Що важливо, у цьому стилі повністю відсутні романтичні і природні орнаменти.
  2. Імітація природного освітлення, що забезпечується за рахунок використання масивних дзеркал.
  3. Блискучі та гладкі поверхні – у стилі арт-деко блищати може все: починаючи від покриттих глянсовою фарбою і лаком елементів декору і закінчуючи металом і полірованим деревом.
  4. Розкішність оздоблювальних матеріалів. Арт-деко – стиль, в якому недопустиме використання неякісних оздоблювальних матеріалів. Тут більше вітаються аристократичні дорогі тканини з ексклюзивними кольорами. Оздоблення оксамитом, сатином, парчею, натуральним хутром, шовком, тафтою з позолотою і геометричними дзеркалами створює особливу атмосферу багатства, величі і розкоші.

Де придбати якісний декор для Вашого інтер’єру

Обрати будь-які елементи для дизайну та декору Вашого інтер’єру Ви можете тут: дивитись каталог.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо замовлення Ви можете звернутись до нас через форму зв’язку або за номером телефону (розділ “Контакти“)  – ми завжди раді Вам допомогти та порадити.
Також Ви можете замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті – ми зателефонуємо Вам на протязі 10 хвилин у робочий час.

Гарних Вам свят!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =

blank
У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв

""
1
Ваше ім'яyour full name
Ваш телефонyour full name
Previous
Next
blank
blank
blank
blank