Бамбукові шпалери – це сучасне рішення для Вашого інтер’єру. Завдаки цьому декоративному облицювальному матеріалу дизайнери можуть створювати незвичні композиції, додаючи нотку свіжих тенденцій у сучасний вигляд Вашого дому. Бамбукові шпалери мають справді унікальні декоративні властивості і здатні внести в інтер’єр як екзотичні відтінки, так і затишок. І якщо Вас цікавлять бамбукові шпалери для дизайну інтер’єру, Галерея Декору розкаже Вам, які бувають бамбукові шпалери, які їх переваги та експлуатаційні властивості.

Якими бувають бамбукові шпалери

Сировина для натуральних бамбукових шпалер – це справжній бамбук, тож ці шпалери є прекрасним рішенням для поціновувачів екологічно чистих матеріалів. Ламелі бамбукових шпалер бувають товщиною 4-20 мм, або ж товщиною 25-100 мм – у випадку, якщо шпалери виготовляють із пресованого волокна бамбуку. Ламелі наклеюються на тканеве полотно або листи рисового паперу.

     

Що стосується кольорової гами бамбукових шпалер, то тут палітра не обмежується лише натуральними відтінками деревини: бамбукові шпалери тонують і фарбують, тож вони буваєть як класичних, так і  вишуканих та екстравагантних відтінків.

     

Існують два основні види шпалер: із внутрішньої частини бамбукового стовбуру та із зовнішньої частини. Шпалери, що виготовлені із зовнішньої сторони бамбуку, мають виразну природну форму, за що високо цінуються дизайнерами інтер’єру. Кольорові варіації таких шпалер зазвичай обмежуються природними тонами, отримуваними в процесі обробки сировини та безпосереднього виготовлення шпалер: брунатний, світлі відтінки дерева, фісташковий тощо. Шпалери із внутрішньої сторони бамбуку зовсім інакші – вони мають гладку поверхню, і кольорова палітра фарбованих шпалер значно ширша. Натуральні кольори шпалер із внутрішньої частини бамбуку зазвичай світлі; темні відтінки можуть бути отримані в результаті тонування.

Як доглядати за бамбуковими шпалерами

Головний ворог шпалер із нерівною поверхнею – це пил, який осідає та скупчується в безлічі впадинок та щілинок на усій поверхні декоративного матеріалу. Тому основним засобом для прибирання таких шпалер є порохотяг. Для того, щоб повернути шпалерам їх початковий вигляд, достатньо увімкнути на порохотязі сухий режим та старанно пройтись по всій поверхні щіткою, однак не притискати щітку надто сильно – жорсткі щетинки можуть подряпати поверхню. Якщо на шпалерах з’явились плями, це теж на біда: достатньо пройтись вологою ганчіркою із мікрофібри, змоченою у мильному розчині, і Ваші стіни знову сяятимуть, як нові.

Зазвичай рекомендації та інструкції по догляду за шпалерами можна знайти на їх упакуванні. Що стосується загальних порад щодо експлуатації даного виду шпалер, то не варто їх піддавати тривалій дії прямих сонячних променів, адже бамбук має здатність вигоряти та втрачати свій колір під дією сонячного світла.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв


    Світові бренди представлені у нашому салоні