Штукатурка – це найбільш поширена назва декоративного покриття стін, що зустрічається час від часу в розмові практично кожної середньостатистичної людини.Однак хибною думкою буде вважати, неначе штукатурка – це настільки простий матеріал, що годі й сподіватись внести бодай єдину крихту оригінальності чи хоч якийсь натяк на вишуканість у інтер’єр Вашого дому за допомогою, здавалося б, такої нудної та звичної усім штукатурки. Декоративна штукатурка насправді може похвалитись безліччю напрочуд вишуканих, незвичних, оригінальних та просто по-домашньому затишних і спокійних дизайнерських рішень для кожної кімнати Вашої оселі і навіть для фасаду будинку – адже окремі види штукатурки існують як для внутрішніх робіт, так і для покриття зовнішніх поверхонь стін домівки. Сьогодні у нашому блозі ми розкажемо Вам, які існують найбільш поширені види декоративної штукатурки для дизайну інтер’єру.

Декоративна штукатурка з ефектом травертин

Травертин – це гірська порода, що піддається шліфуванню і поліруванню. Із нього можуть виробляти каміни, фонтани, черепицю, статуї тощо. Трапляють й відомі об’єкти туризму чи мистецтва, створені із цього каменю – до прикладу, травертинові колони площі Святого Петра у Римі.

Декоративна штукатурка з ефектом травертин імітує вигляд поверхні однойменного каменю. Пориста поверхня та світлий колір штукатурки створюють неповнорний вигляд, що допоможе перетворити звичайну кімнату на витвір, що примагнічує до себе захоплені погляди.

blank     blank

Венеціанська штукатурка

Венеціанська штукатурка – це штукатурка, що імітує вигляд відполірованої мармурової поверхні. Зазвичай трапляється у найрізноманітніших колірних рішеннях. Детальніше про мармурову штукатурку Ви можете прочитати у статті нашого блогу “Венеціанська штукарка: подарунок із Римської імперії”.

blank     blank     blank

Декоративна штукатурка з ефектом шкіри

Штукатурка, поверхня якої нагадує шкіру- порівняно нове слово у світі декоративної штукатурки. Таке декоративне покриття допоможе розставити акценти та створити по-справжньому багатий та екзотичний дизайн Вашої кімнати.

blank     blank

Декоративна штукатурка з ефектом “апельсинової шкірки”

Така штукатурка має поверхню, густо всіяну дрібними нерівностями, добре пасує у дизайні у східному стилі та іноді може використовуватись із покриттям блискітками зверху по поверхні стіни. Таке покриття може бути абсолютно будь-якого кольору.

blank      blank

Декоративна штукатурка з ефектом “короїд”

Короїд – це невеличкий чорний блискучий жучок із довжиною тіла до 4-х міліметрів, який полюбляє живитись корою та деревиною, проточуючи ходи довжиною до 10 сантиметрів. Попри всю прозаїчність походження назви даного виду штукатурки, декоративна штукатурка “короїд” все ж дуже гарний варіант для облицювання стін Вашого дому.

blank

Де придбати якісну декоративну штукатурку?

Декоративна штукатурка від найкращих виробників знаходиться у цьому каталогу нашого сайту. Окрім того, Ви завжди можете розраховувати на безкоштовну консультацію з приводу усіх питань, що стосуються Вашого замовлення та інших питань стосовно товарів, представлених у нас.

Творчого Вам натхнення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − fourteen =

blank
У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв

""
1
Ваше ім'яyour full name
Ваш телефонyour full name
Previous
Next
blank
blank
blank
blank