Утопаючи в зелені
Створити дизайн інтер’єру, який навіватиме спокій та затишок – завдання не з легких. Тим не менше, саме комфортна атмосфера і є вирішальним фактором, який перетворює приміщення на дім, де можна відпочити, набратись сил і життєвої енергії.
Кімнатні рослини “оживляють” Ваш житловий простір, наповнюючи його заспокійливими природніми відтінками та ніжними фактурами. Вони освіжають приміщення в прямому та переносному сенсі – милуючи око, вони непомітно фільтрують повітря, насичуючи його таким потрібним нам киснем. Зрештою, вони просто роблять нас трохи щасливішими.
Не дивно, що у 2019 році складно відшукати дизайн інтер’єру, в якому буде інтер’єрний декор, та не буде використана жодна кімнатна рослина.
Живий декор заповнює “мертві зони”
“Мертві зони”, як інтуїтивно зрозуміло з їх назви – це порожні, нічим не зайняті куточки в оформленні кімнати. Часто такі прогалини утворюються біля великих елементів інтер’єру (диванів, м’яких крісел, книжкових шаф), або ж у місцях стику стін. Якщо не помітити в ці місця декор, інтер’єр виглядатиме незакінченим. Навіть якщо Ваш дім повністю оформлений у стилі хай-тек чи мінімалізм.
Кімнатні рослини прекрасно справляються із задачею наповнення інтер’єру. Просто додайте кілька рослин різних розмірів, які Вам до вподоби – і Ваша кімната “розквітне” просто на очах.
Крупні рослини як декор для стін
У домі багато відкритих стін, яким чогось бракує, але перетворювати домівку на картинну галерею немає бажання? Вихід є – помістіть біля однієї із стін високу рослину. Це урізноманітнить інтер’єр та зробить його візуально багатшим.
Також великі рослини добре компонуються із крупними елементами меблів – просто розмістіть їх поруч, і вони утворять собою цільну композицію.
Рослини завжди виглядають доречно
Немає значення, яку кольорову палітру Ви обрали для свого інтер’єру. Рослини – це універсальний декор, який можна припасувати практично до будь-чого та яким завгодно способом. І вони ніколи не конфліктують з інтер’єром.
За допомогою рослин Ви можете додати палітру зелених відтінків у свій інтер’єр, навіть якщо він цілковито складається із нейтральних кольорів, геометричних візерунків чи хаотичних контрастів.