Як Ви гадаєте – наскільки давно люди почали використовувати для прикрашання стін своїх осель паперові шпалери? І якщо Ви подумали, що історія цього декоративного покриття налічує одну-дві сотні років, Ви будете дещо здивовані тим фактом, що рахунок тут іде не на десятки й сотні, а на цілі тисячі років.

Заслугу винайдення текстильних шпалер приписують ще вавилонянам, які почали прикрашати свої житла за тисячу років до нашої ери. І в цьому немає нічого дивного, адже з давніх давен люди мали схильність утеплювати та обживати свої домівки за допомогою шкур впольованої здобичі. Пізніше цю тенденцію підхопили у Китаї. Саме там за 200 років до нашої ери вперше почали виготовляти рисовий папір, яким згодом стали обклеювати стіни будинків. В Європу паперові шпалери примандрували значно пізніше. Їх привезли англійці, які з часом досягли значних успіхів у створенні полотен з малюнками та візерунками, над якими не одну годину чаклували художники тих часів. Відтоді технологія виготовлення паперових шпалер безупинно удосконалювалась, процес ставав щоразу простішим, швидшим та прибутковішим. Зараз паперові шпалери – це доступний кожному матеріал для декорування стін, який може похвалитись запаморочливо широким асортиментом.

Сучасні паперові шпалери: недоліки, переваги та популярність

На момент написання даної статті паперові шпалери все ще рахуються найбільш популярним матеріалом для облицювання внутрішніх стін будинків. Популярність даного виду шпалер зумовлена, перш за все, його трьома основними перевагами:

  • доступність – ціна на цей вид продукції є невисокою у порівнянні з більшістю інших різновидів шпалер;
  • великий вибір – асортимент сучасних паперових шпалер настільки багатий та різноманітний, що кожен бажаючий може обрати собі шпалери за власними уподобаннями;
  • зручність – для поклейки паперових шпалер потрібні мінімальні затрати часу та зусиль.

blank     blank     blank

Та все ж існує один недолік, з яким змириться не кожен власник дому, що затіяв косметичний ремонт з використанням паперових шпалер. Справа в тому, що дані шпалери не можуть похвалитись високою довговічністю – їх гарантований експлуатаційний термін складає близько 5 років.

Де замовити якісні паперові шпалери?

“Галерея Декору” з великою приємністю допоможе Вам створити неповторний дизайн інтер’єру для Вашої оселі. Для Вашої зручності ми розмістили каталог наших товарів для декору та дизайну на сторінках сайту – тож Ви можете просто перейти за даним посиланням та обрати усе необхідне.
Ви можете скористатись формою зворотнього зв’язку у розділі “Контакти“, зателефонувати нам або ж замовити безкоштовний зворотній дзвінок.

Творчого Вам натхнення!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − four =

blank
У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв

""
1
Ваше ім'яyour full name
Ваш телефонyour full name
Previous
Next
blank
blank
blank
blank