Прикрашати свій дім – це завжди приємно. Особливо у наш час, коли всього за кільканадцять секунд Ви можете знайти ідеї для декорування на будь-який смак. Сотні та тисячі ідей, кожна з яких до Ваших послуг – хіба не прекрасно?

Сьогодні ми вирішили внести свою краплинку креативу в цей океан натхнення, і поговоримо з Вами про те, як можна скласти композицію із декоративних подушок для Вашого інтер’єру.

Міксуємо подушки двох різних видів

Простий та гарний варіант оформлення. Ви можете обрати два кольори, які добре виглядають разом, або ж візерунок із одним основним кольором та одним нейтральним, і купити декоративні подушки двох обраних видів у будь-якій кількості. Дві подушки чи п’ять – не має значення, ця схема завжди працює, не вимагаючи надмірних зусиль, щоб зібрати вдалу композицію.

blank

Один колір, різні візерунки

Такий варіант оформлення прекрасно зіграє у інтер’єрах, де немає чітко виражених кольорових акцентів. Ви можете обрати будь-який соковитий колір, який Вам до вподоби, і купити декоративні подушки цього кольору із різними  візерунками. У такому випадку усі декоративні подушки одного кольору, але кожна з них має свій орнамент.

blank  blank

Для того, щоб інтер’єр виглядав більш цілісно, можна обрати колір, який вже присутній у кімнаті. До прикладу, подушки можуть бути того ж кольору, що й килим, торшер чи штори.

Базовий колір у трьох варіаціях

Композиція із трьох подушок на основі базового кольору зазвичай виглядає таким чином:

  • одна подушка базового кольору;
  • одна подушка базового кольору із візерунком нейтрального кольору;
  • одна подушка нейтрального кольору із візерунком базового кольору.

blank

Також можна застосовувати варіант, коли є дві подушки нейтрального кольору із візерунком базового кольору. Цей варіант добре працює, коли базовий колір достатньо насичений. До прикладу, якщо за базовий колір Ви обрали темно-синій, то одна подушка буде темно-синя, а дві інші – білі, бежеві чи світло-пудрові із темно-синім візерунком.

Монохромна геометрія

Ну, тут усе просто. Ви можете обрати чорно-білі подушки із абсолютно будь-яким візерунком (і навіть не обов’язково геометричним), і усі ці подушки добре пасуватимуть разом. Такий варіант гарно вписується в сучасний інтер’єр, особливо, якщо Ваш дім оформлений в стилі скандинавського мінімалізму та з використанням великої кількості білого кольору.

blank blank blank

Де купити декоративні подушки у м. Львів

Вибрати, замовити та купити декоративні подушки, шпалери, штори та будь-які інші товари і декор для дизайну інтер’єру Ви можете на нашому сайті (див. “Каталог“) або ж у салоні (див. “Контакти”).

Маєте питання? Зверніться до нас через форму зв’язку або за номером телефону – ми завжди раді Вам допомогти та порадити.
Також Ви можете замовити безкоштовний зворотній дзвінок на нашому сайті.

Галерея Декору” бажає Вам приємного дня та творчого натхнення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =

blank
У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв

""
1
Ваше ім'яyour full name
Ваш телефонyour full name
Previous
Next
blank
blank
blank
blank