Замовити шпалери Boras Tapeter у Львові, та дізнатись деталі можна у нас – Галерея Декору

Шпалери Alicia з виразним квітковим візерунком додадуть будь-якій кімнаті розкішної елегантності. Вони названі в честь висхідної зірки світового кінематографа Алісія Вікандер. Ці шпалери відрізняються виразними, глибокими відтінками та будуть прекрасно виглядати в сучасному інтер'єрі, багатим предметами білого кольору.

Бамбукові шпалери Architector Sahara SH00600, з колекції Sahara, бренду Architector . Ширина в рулоні 0.53 м., Підгін 0.32 м. Країна виробництва - Німеччина, матеріал - флізелін.

Бамбукові шпалери Architector Sahara SH00607, з колекції Sahara, бренду Architector . Ширина в рулоні 0.53 м., Підгін 0.64 м. Країна виробництва - Німеччина, матеріал - флізелін.

Бамбукові шпалери Architector Sahara SH00612, з колекції Sahara, бренду Architector . Ширина в рулоні 0.53 м.

Стеклярус Architector Sahara SH00619, з колекції Sahara, бренду Architector. Ширина в рулоні 0.53 м., Підгін 0.265 м. Країна виробництва - Німеччина, матеріал - стеклярус.

Стеклярус Architector Sahara SH00623, з колекції Sahara, бренду Architector.

Стеклярус Architector Sahara, з колекції Sahara, бренду Architector.

Рустикальні шпалери Blomslinga створені за мотивами хитромудрих узорів, колись прикрашали стіни елегантних маєтків XIX століття. Зображені на них польові квіти вирішені в «осінньої» колористиці. Ніжно-кремові квіти і бутони на темно-зелених стеблах будуть розкішно виглядати в спальні або вітальні.

Візерунок Foglavik створений за мотивами популярних екстравагантних малюнків кінця XIX століття. Ці шпалери в насичених коричнево-кремових тонах щільно декоровані. Срібні акценти спалахують, як золото, коли на них падає світло. Чорний фон підкреслює пишність малюнка. Таке рішення ідеально підійде для будь-якої кімнати.

Чарівний візерунок Nora в стилі модерн створений під впливом елегантних вантажних інтер'єрів початку XX століття. Стилізований трельяжні малюнок декорований розсипом маргариток, пелюстки яких прикрашені бронзової окантовкою. Спокійний блакитний фон і бежеві деталі наповнять інтер'єр затишком і гармонією.

Чарівний малюнок з кучерявих квітучих пагонів і широких смуг з маргаритками створений за мотивами шпалер, знайдених в старому придворному театрі палацово-паркового ансамблю Дроттнингхольм. Оригінальний візерунок датується 1766 роком, він з'явився при короля Густава III. Стримані шпалери зі спокійним сірим малюнком на лілейна-білому тлі додадуть інтер'єру елегантність, не перетягуючи на себе увагу.

Візерунок Ellen зі стилізованими грецькими колонами і ретельно скомпонованим квітковим орнаментом створений під впливом стилю модерн початку XX століття. Фактура і відтінки фону і малюнка створюють гармонійну єдність. Це чудове рішення, дуже приємне для очей.

blank
У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв

""
1
Ваше ім'яyour full name
Ваш телефонyour full name
Previous
Next
blank
blank
blank
blank