ELITE Marmorino – це високоякісний декоративний матеріал, створений надійним виробником Antica Signoria (Італія). Основні компоненти штукатурки – гашене вапно, мармуровий порошок, неорганічні пігменти і спеціальні добавки. Матеріал має такі характеристики, як: декоративний ефект мармурової обробки та висока стійкість до високої вологості навколишнього середовища.

Elite Marmorino – це ідеальний декоративний матеріал, що дозволяє створити неповторний та по-справжньому розкішний інтер’єр у Вашому домі. Він прекрасно підходить для оформлення стін, колон, стель і будь-яких інших поверхонь на основі цементного вапна і штукатурки.

blank     blank

 

Основним завданням декоративного матеріалу Elite Marmorino є можливість створювати ефекти як полірованого, так і рельєфного каменю. Декоративна штукатурка Elite Marmorino дає можливість отримати естетично досконалий зовнішній вигляд – від м’яких кольорів до імітації класичного «венеціанського мармуру». Матеріал дуже легкий в нанесенні. Залежно від обраної техніки нанесення можна досягти різних декоративних ефектів. Чудово підходить для відтворення текстури натурального мармуру чи граніту.

blank

Характеристики

Виробник: Antica Signoria

Країна виробництва: Італія

Вид декоративної штукатурки: штукатурка під мармур

Фасовка матеріалу (кг): 24

Використання ELITE Marmorino

На новій поверхні: Переконайтеся, що поверхня ретельно висушена і нанесіть один шар грунтовки.

На поверхні, яка є пошкодженою або потребує ремонту: видалити недоліки поверхні, замазати розчином, а потім перейти нанести один шар грунтовки.

Пофарбована поверхня: Якщо попередня фарба була мінеральною, досить одного шару грунтовки, в іншому випадку потрібно видалити стару фарбу і тоді нанести один шар грунтовки.

Застосування ELITE Marmorino:
Перемішати вміст банки і нанести перший шар шпателем з нержавіючої сталі, якщо необхідно, можна зволожити поверхню. Після висихання злегка відшліфувати м’яким наждачним папером, щоб видалити нерівності. Потім нанести другий шар. Тим самим шпателем обережно розгладити поверхню, не тиснучи, щоб отримати ефект мармурової поверхні. При використанні пластикової кельми виходить ефект венеціанської штукатурки. Продукт може застосовуватися при температурах в діапазоні від +8°С до +30°C.

Час висихання при 20°С.:
На дотик через 2-3 години, повне висихання через 24 години.

Час між нанесенням шарів:
Повинно пройти принаймні 12 годин між першим і другим шаром при 20°C.

Штукатурка виробництва Італії – Галерея Декору, м. Львів

Ми пропонуємо якісну та надійну декоративну штукатурку для стін італійського бренду Аntica Signoria. Великий асортимент товарів дає можливість перетворити інтер’єр приміщення на обстановку у вишуканому стилі.

Декоративна штукатурка від найкращих виробників знаходиться у цьому каталозі нашого сайту. Окрім того, Ви завжди можете розраховувати на безкоштовну консультацію з приводу усіх питань, що стосуються Вашого замовлення та інших питань стосовно товарів, представлених у нас.

Творчого Вам натхнення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten + 19 =

blank
У Вас є запитання? Залишіть заявку

І ми звяжемось з Вами протягом 10 хв


    Світові бренди представлені у нашому салоні

    blank
    blank
    blank
    blank