Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Шпалери Львів

Якщо визначати одним словом імідж країни, то Англія – це галантність, Німеччина – якість, Італія – елегантність, а Франція – звичайно, вишуканість.

Всі ці характеристики, притаманні шпалерам відповідних країн-виробників, представлені у більш ніж 100 каталогах «Галереї Декору» такими європейськими брендами , як Eijffinger, Elitis, Jaipur, Acanthe, Marburg, Sirpi, Rasch, Zoffany, Arte, Arlin та багатьма іншими. Колекція каталогів постійно поповнюється, змінюючись та вдосконалюючись.

Ми пропонуємо шпалери для стін різних стильових, колірних та фактурних напрямків -  вінілові, текстильні, паперові на флезеліновій основі, та навіть такі екзотичні, як шпалери із бамбуку або кокосового волосся, з фактурою під шкіру чи під камінь, інкрустовані камінням „Swarovski” та керамічними фігурками та багато інших ексклюзивних зразків.

Окрім продажу, салон надає послуги декоратора по підбору композицій та майстрів з професійного наклеювання шпалер будь-якої складності.

Виробники гарантують бездоганність продукції. Ми гарантуємо бездоганність робіт.

РОЗПРОДАЖ

РОЗПРОДАЖ


У розпродажі беруть участь колекції шпалер знятих з виробництва.
Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися, звернувшись у відділ продажу шпалер.

*** Розпродаж дійсний до повного використання залишків на складі.
Колекція шпалер

Колекція шпалер


В нашому салоні представлено понад сто каталогів шпалер різного стильового та цінового діапазону.
Використовуючи наш пошуковий каталог Ви зможете швидко знайти шпалери, які Вас цікавлять і переглянути про них інформацію і фотографії шпалер в інте?1єрі.
Фотошпалери

Фотошпалери


Створіть неповторний інте?1єр за допомогою виготовлених на замовлення фотошпалер. Вибирайте з величезного різноманіття фотографій в нашому салоні (більше 5 млн зображень), або принесіть свою, щоб втілити ваші ідеї в інте?1єрі. Ви будете задоволені результатом: висока якість і ексклюзивні фотошпалери на стіну за доступною ціною.
Поклейка шпалер

Поклейка шпалер


Поклейка шпалер є не менш відповідальним і важливим етапом у ремонті, ніж вибір самих шпалер. Адже непрофесійні дії майстрів можуть призвести до зайвих перевитрат шпалер, які часом потрібно було чекати до двох місяців. Майстри нашого салону гарантують високу якість поклейки, запорукою якої крім майстерності є і використання у роботі високотехнологічних клеїв.
Клей для шпалер

Клей для шпалер


Поклейка шпалер кваліфікованими майстрами нашого салону здійснюється з використанням відповідних клеїв. У нас в салоні Ви зможете придбати:
- клей Beeline
- клей Quelyd Fliz
- клей Quelyd Special Vinyl
Шпалери
Шпалери
Шпалери
Шпалери