Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Галерея робіт Львів

Іноді достатньо, щоб одна єдина нота була красиво зіграна.

Арво Пярт, композитор

Життя інтер`єра, як і життя людини, складається з великої кількості деталей. І те, наскільки гармонійним є їхнє поєднання, дозволяє говорити про загальний результат.

Представлені у «Галереї Декору» ексклюзивні шпалери, декоративні штукатурки, вироби з поліуретану, штори та карнизи, елементи декору, художні панно та розпис – навіть поокремо є витворами справжніх митців, а вміле поєднання цих деталей створить рідкісне почуття роскоші та комфорту.

Матеріали салону відрізняються високою якістю, естетикою, оригінальним дизайном та різноманітністю. Тут і блиск шовку, і яскраве забарвлення бавовни, ідеально глянцеві та рустикальні шорсткуваті поверхні, тепло оксамиту та холод скла. Розмаїття відтінків та фактури відкриває безмежні можливості для комбінування.

Високий стиль зібраної у салоні колекції оздоблювальних матеріалів та елементів декору здатний змінити оточуючий Вас простір. Нестандартний дизайн у поєднанні з бездоганною європейською якістю дає потужний потік позитивних емоцій, створює особливий настрій та демонструє Ваш смак.

У деталях іноді є відсутнім зміст. Але вони роблять змістовним все решта.

Раді запропонувати Вашій увазі фотографії ремонтних робіт, виконані майстрами салону-студії "Галерея Декору"

Декорування вікон

Декорування вікон


Декоративні тканини займають значне місце в інтер'єрі і часто є його визначальним художнім елементом. Вони можуть створити цікавий інтер'єр,  якщо при виборі тканини враховано функціональне призначення тканини і приміщення.