Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Невада Львів

NEVADA La Pintura Dorada  (Невада ла Пінтура Дорада)

NEVADA La PINTIRA DORADA  – престижне декоративне покриття з ефектом позолоти, призначене для вишуканих інте?1єрів, що вимагають багатого декору в старовинному палацовому стилі. Завдяки своїй формулі і використанню особливих пігментів матеріал створює на стінах декоративний ефект у вигляді легких різноколірних смуг, що переливаються перламутром.

NEVADA – водовідштовхувальний (миється), паропропускний матеріал, що перешкоджає утворенню цвілі; призначений для обробки котеджів, квартир і офісів, в яких необхідно відтворити унікальні і рідкі по красі інте?1єри. Простота нанесення матеріалу NEVADA дозволяє здійснювати будь-які переробки і виправлення не залишаючи на поверхні видимих стиків і погрішностей. Використовується для внутрішніх робіт.

 Властивості 

Екологічно чистий відносно людини і довкілля матеріал. Легко наноситься. Прекрасний декоративний ефект.  Залежно від використовуваного інструменту можна отримати широку гамму декоративних ефектів на поверхні.

Виробник                    
Oikos (Італія)                 

Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада Невада
Невада