Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Мультидекор Львів

MULTIDECOR

 MULTIDECOR (Мультидекор) дозволяє створювати декоративну обробку як в класичному, так і в найсучаснішому стилі. Шпатель, тампон, аерограф, пензель, валик і морська губка, сполучені з фантазією проектувальника і талантом майстра, дозволяють, завдяки MULTIDECOR, створювати унікальний і неповторний декор в кольорі і стилі, який краще всього личить для приміщення, що декорується. Склад на основі акрилових смол у водній дисперсії, органічних і неорганічних пігментів із спеціальними декоративними компонентами, що створюють перламутровий і переливчастий ефект, дозволяють створювати неповторні декоративні ефекти. MULTIDECOR представлений в трьох варіантах: E (глянсовий), E OPAC (матовий), і ES (металевий перламутровий). Продукт миється, без запаху, не токсичний, не горючий, безпечний для людини і довкілля.

Multidecor - патина гелю, що представляє різні відтінки перламутру: від золотих і срібних, до перламутрових в зелених, синіх, червоних тонах. Всі перламутри мають неоновий ефект, тобто грають на світлі різними (інколи навіть контрастними) відтінками. Окрім самостійного нанесення на кольоровану поверхню, Multidecor  можна використовувати як криючий склад для Gotoplast і Марсельного воску. Декоративний акриловий склад з перламутровим, глянсовим або матовим ефектом. Фінішне покриття володіє відмінною паропроникною здатністю.

Виробник                     

Oikos (Італія)                    

Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор Мультидекор