Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Ліпнина Львів

Одним із засобів формування завершеності інтер’єру є виконання у ньому карнизів, молдингів, кронштейнів, пілястр та інших видів ліпнини з поліуретану та гіпсу.

Для декорування приміщень наш салон пропонує широкий асортимент ліпнини з поліуретану та гіпсу, а співпраця з виробниками дає можливість виконати елементи з гіпсу за індивідуальним замовленням.

Також пропонуємо для декорування фасадів будівель ліпнину як стандартних взірців, так і виготовлену під конкретні дизайнерські проекти.

За Вашим бажанням наші майстри можуть виконати якісне покриття ліпнини фарбами, або декоративною штукатуркою.

В нашому салоні представлено гіпсову ліпнину, ліпнину з поліуретану фірм Європласт, Decomaster, Gaudi Decor, Harmony та фасадні елементи фірми Prestige Decor.

За допомогою таких декорів можна відтворити будь-яку історичну епоху або створити новомодну стилістику

Ліпнина Ліпнина Ліпнина Ліпнина
Інтер'єрний багет

Інтер'єрний багет


Інтер'єрний багет зроблений з нового, сучасного вологостійкого матеріалу - пресованого щільного полістиролу виробництва Корея.
Високотехнологічне покриття багету декоративною ламінованою плівкою виконано під великою температурою в термопресі. Використання різних видів плівки з різноманітними ефектами позолочення, платини, мореного дерева та іншого дозволяє застосовувати цей декоративний матеріал без додаткової обробки. Інтер'єрний багет призначений для оформлення та оздоблення квартир, котеджів, готелів, кафе, офісів, магазинів та інших приміщень, а також декорування меблів.
Гіпсова ліпнина

Гіпсова ліпнина


Гіпсова ліпнина – це архітектурний стиль приміщення, який завдяки використанню ліпнини стає неповторним і стильним. Впродовж багатьох століть гіпс залишається самим традиційним матеріалом для ліпнини, оскільки жоден інший матеріал не дозволяє добитися такої точності виконання деталей як гіпс.
Фасадний декор

Фасадний декор


До Вашої уваги пропонуємо колекцію фасадних декорів фірми Prestige Decor, яка дозволить за доволі короткий час кардинально змінити зовнішній вигляд Вашої будівлі. Для нас обов’язковим є якість нашої продукції, великий асортимент і можливість виготовлення по індивідуальним проектам.
Ліпнина із поліуретану

Ліпнина із поліуретану


Ліпнина – чудовий спосіб прикрасити інтер’єр свого будинку або квартири, в якому б стилі не був витриманий. Поява ліпнини з поліуретану спростила це завдання у декілька разів. Поліуретан – це сучасний матеріал, який прийшов на зміну гіпсу і полістеролу. Прекрасні технічні характеристики, стильний дизайн, бездоганна поверхня, величезний вибір, легкість монтажу і доступна ціна – все це дозволило практичній і легкій ліпнині швидко завоювати популярність серед дизайнерів, архітекторів і будівельників
Ліпнина
Ліпнина
Ліпнина