Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Освітлення Львів

Світильники Оrion

Світильники Оrion


Бренд ORION народився у Відні понад півстоліття тому. У списку будівель, які нині прикрашають світильники Orion з кристалами Swarovski - розкішні готелі, урядові резиденції, шикарні казино і ресторани, офіси всесвітньо відомих компаній.
В основі виробництва світильників ORION лежить ручна робота. І тільки завдяки ручній роботі при закінченні процесу виробництва у відділі верхніх покриттів досягається знамените фірмове покриття ORION, яке дарує практично вічне життя цим творам мистецтва. Світильники ORION виконані як у класичному стилі, так і в стилі модерн. Ретельно продумані пропорції, високий дизайн, запаморочлива краса кристалів Swarovski, витонченість і легкість забезпечують найвищі позиції світильників ORION у світі світлотехніки.
Ми раді запропонувати вам продукцію ORION: люстри, бра, торшери, настільні лампи.ORION - високий світло чудових форм!
Cвітильники Eglo

Cвітильники Eglo


Продукція цього бренду являєтся результатом власних оригінальних розробок разом із давніми традиціями європейської майстерності та стиля. Також ця компанія багато років працює по принципу суворого поетапного контролю якості і обо?1язковій сертифікації продукції.
Світильники Carlo De Santi

Світильники Carlo De Santi


Світильники "Carlo de Santi" оригінальні рішення з оформлення інте?1єру в різній стилістиці - від колоніального стилю і класики до неокласики і кубізму, вони завжди допоможуть підкреслити індивідуальність кожної кімнати.
Світильники De Majo

Світильники De Majo


Зосередивши увагу на якість бренду De Majo завжди захоплюють нові й захоплюючі можливості у створені вашого неповторного дизайну. У 70-х дизайн став важливим елементом у виробництві De Majo, якість оброблених продуктів, стандартизація, розширення власного ринку.
Світильники Masiero

Світильники Masiero


Італійська компанія Masiero Group поєднує венеціанські традиції ручного виробництва та сучасні технології, створює світильники які ідеально вписуются в будьякі інте?1єри. З точки зору стилістики це ідеальний мікс класики і сучасного стилю.