Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру Львів


Дзеркала

Дзеркала


Дзеркала є незмінним атрибутом сучасного житла. За допомогою дзеркал можна створювати цікаві художні рішення. Вони є не тільки необхідним предметом нашого ужитку, але і важливою деталлю інтер’єру будинку або квартири.
Акваріум

Акваріум


Кваліфіковані фахівці нашої студії пропонують доповнити Ваш інтер'єр таким корисним і приємним елементом декору як акваріум.

Вдало спроектований "підводний світ" подарує справжнє відчуття спокою і натхнення.

Індивідуальний підхід до кожного проекту дозволить гармонійно поєднати акваріум з елементами інтер'єру, і він стане справжнім витвором мистецтва у Вашій оселі.

Використовуючи різноманітні сучасні технології і матеріали, наші фахівці можуть створити акваріум будь-якої форми

Ви можете розрахувати орієнтовну вартість свого акваріума виходячи з ціни 3 $ за літр (ціна включає: дизайн, проект, виготовлення, наповнення декорами і рибками).
Каміни

Каміни


      Пропонуємо широкий вибір камінів та мангалів, виконаних за індивідуальними  ескізами на замовлення з шамоту, чи мармору. Облицювання керамічним кахлем чи кам'яною кладкою дасть можливість доповнити стилістику вже створеного дизайну  в інтер'єрі,  а   декоративні елементи з і скла чи художнього ковальства стануть  ексклюзивним доповненням  Вашого  каміну.
     Завдяки унікальним якостям вогнетривкої глини, шамотний димар відмінно зберігає камінне тепло , водночас залишаючись неповторним елементом інтер'єру.
   За  допомогою співпраці зі  спеціалістами - майстрами,  наша студія допоможе  перетворити будь-який камін або мангал в унікальний витвір мистецтва.
Декоративні наклейки

Декоративні наклейки


Мрієте швидко й оригінально змінити інтер'єр офісу й домівки без зайвих витрат? Скористайтеся новим способом декорування стін і перетворіть ваш інтер'єр. Декоративні наклейки дозволяють додати креативності, індивідуальності й стилю в будь-який інтер'єр. Стікери для стін змінять ваш інтер'єр до невпізнанності без усякого ремонту, перестановки й істотних фінансових витрат.
Освітлення

Освітлення


Аура будинку і настрій його мешканців багато в чому залежать від розміщення світильників, не кажучи вже про їх форму, колір, інтенсивності та спрямованості світлового потоку. І справа смаку - вибрати класичне освітлення або віддати перевагу світильник-сенсацію, поставити торшери або використовувати настінно-стельове освітлення.