Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Види штор Львів


Австрійська штора

Австрійська штора


Австрійські штори спочатку називали фестонами, їх придумали у 18 столітті виключно для прикраси закритих ставнями вікон. Пізніше вони стали функціональними. Вони не були занадто пишними, так як шилися або з вовняної або з важкої бавовняної тканини.
За останні 10 років концепція підйомних штор була оновлена завдяки багатому використання тканин та оздоблення, наданих сучасними фірмами.
Австрійські штори найчастіше використовуються в класичних та стилізованих під класику сучасних інтер'єрах. На відміну від французьких штор, густі напівкруглі складки оформляють тільки вниз, тому австрійські виглядають більш легко і витончено, і не так строго, як римські.

Французькі штори

Французькі штори


Прийшовши в наш час з епохи бароко і класицизму, французькі штори являють собою окремі секції, утворені рівними напівкруглими складками ткані.Такий пишний вигляд штор використовувався раніше для драпірування королівських бенкетних залів, прийомних і спалень аристократії, тому не дивно, що сучасні розкішні особняки і стильні квартири з антикварними меблями часто прикрашаються саме французькими шторами. Штори можуть бути функціональними (керованими) і декоративними. Їх можна побачити в театрі, ресторані, в актових залах та прийомних ... Французьку штору відрізняє помпезність, підкреслена розкіш. Вони добре впишуться в інтер'єр кімнати, оформленої в класичному стилі і обставленій антикварними меблями.
Римська штора

Римська штора


Римські штори (або як їх ще називають, романські штори) традиційно представляють собою рівні полотнища тканини, які за допомогою механізму ланцюжка можуть збиратися в широкі плоскі горизонтальні складки, що рівномірно накладаються один на одного. Акуратно вивищуючись усередині віконної рами або над нею, римські штори зберігають чітку геометрію ліній завдяки використанню спеціальних планок. Римську штору зазвичай роблять за розміром вікна, виходить, що вона як би вставляється у вікно. Для таких штор можна використовувати будь-які декоративні тканини: і щільні, і легені. Але якщо вікна широкі, то доведеться робити подвійні або навіть потрійні римські штори. Низ штори можна залишити прямим або прикрасити бантиками, рюшами, пензликами, бахромою - все що завгодно вашої фантазії.
Японська штора

Японська штора


Японські штори (їх називають ще японськими панелями) відрізняються від інших видів оздоблення вікна мінімалізмом, стриманістю і лаконічністю. Ці прості і дуже практичні штори ідеально впишуться в оформлений в мінімалістському стилі інтер'єр. Крім того, вони відмінно підійдуть для декорування великих віконних прорізів, а також в якості ширми-перегородки, що розділяє приміщення на кілька зон. За своєю конструкцією японські штори,зазвичай, нагадують вертикальні жалюзі. Вони являють собою цілком закриту віконну ширму, що складається з широких полотнищ тканини, що рухаються по напрямних карниза. При бажанні можна Установити статично зафіксовані панелі.

Рулонна штора

Рулонна штора


Рулонні штори - це класика інтер'єру сучасних приміщень. Вони дозволяють, повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, а так само замінити звичайні штори. Різниця квітів і фактур тканини дозволяє рулонним шторам виглядати прекрасною прикрасою будь-якого вікна в квартирах і офісах.Рулонні штори виконуються з єдиного тканинного полотна, яке за допомогою надійного управління згортається в акуратний рулон над віконним отвором. Рулонні штори можуть бути застосовані там, де традиційні жалюзі не відповідають стильовому рішенню інтер'єру. Вони компактні і чудово поєднуються з шторами.
Штори нитки

Штори нитки


Сьогодні нитяні штори – це стильно, яскраво і модно. Вони з легкістю можуть бути використані для абсолютно різних по своєму призначенню інтер'єрів. Наприклад, прекрасно поєднуються із звичайними шторами, можуть замінювати їх в інтер'єрі, надаючи вікну неповторний вигляду. При цьому ниттяні штори зберігають властиву всім сонцезахисним системам простоту і зручність використання. Значну популярність штори – серпанки придбали при оформленні інтер'єрів гостиних і банкетних залів, це ідеальний варіант візуальної перегородки для розділення простору в приміщенні. Крім того, з серпанку роблять світлові прикраси, колони, абажури для ламп і багато що інше, на що вистачає фантазії. Не випадково ниттяні штори вибирають люди неординарні, творчі.
Штори -

Штори - " кафе "


Штори в стилі Кафе - декоративні шторки, які вішаються на невеликий карниз, закріплений безпосередньо на стулку вікна. Зручність такої моделі полягає в тому, що шторка захищає приміщення від сторонніх очей, не перекриваючи доступ світловому потоку.
Розташовуються шторки-"кафе" зазвичай на середині висоти вікна. Штанга карниза, як правило, малого діаметра (10 мм) і з малим виносом. Тканини можуть бути будь-фактури - як щільні, так і легені. Для штор "Кафе" краще підходять легкі напівпрозорі тканини.
Класичні штори

Класичні штори


Класика не старіє ніколи, і саме тому класичні штори і зараз залишаються найбільш популярними. Підкреслюючи форму вікна, штори складають з ним єдине ціле. Завдяки великій кількості тканин з класичним малюнком, які можуть бути використані при декоруванні, штори в класичному стилі гармонійно поєднуються з будь-яким інтерьером.Часто класичні штори доповнюють ламбрекеном, що надає їм більш завершеною і оригінальний вигляд, а крім того, надає додатковий простір для дизайну штор внаслідок безкрайнього розмаїття можливих варіантів оформлення.
Схрещенні штори

Схрещенні штори


Схрещені штори утворюються при з'єднанні двох полотен вздовж верхнього краю.
Таке драпірування покривають більшу частину вікна і затемнюють кімнату. Для того, що б звести втрати світла до мінімуму, використовують прозорі або напівпрозорі тканини. Тонкі ефекти дають м'які лінііі на візерункових вуалях або комбінування однотонних тканин. Декоративні гачки і стильні тримачі ідеально підходять для закріплення таких типів штор
Підняти такі штори можна за допомогою петель з тасьми, химерних шнурів і стрічок. Це залежить від вашої фантазії і смаку.
Штори на люверсах

Штори на люверсах


Перевага цих модних штор - рівні вертикальні складки. Такий ефект тканини досягається за рахунок використання люверсів. Люверси - кільця, які пробиваються в тканині, і потім надягаються на карниз. Можуть бути під колір штор, карнизу або контрастними.
Штори на зав'язках

Штори на зав'язках


Зав'язки виготовляються з основної тканини, тюля або лямівки, вони можуть бути різної довжини і ширини, тому ці штори завжди різні. Такі штори можна зав'язувати, як на трубу карнизу, так і на саме кільце, в цьому випадку штора рухається набагато простіше. Цікаво виглядають штори на зав'язках з провисами. Штори на зав'язках можна виготовити практично з будь-якої тканини, але особливо добре на зав'язках виглядає сітка.
Ламбрекен

Ламбрекен


Ламбрекен - це обробка у вигляді драпірування, яка розміщується перед портьєрами або м'якими гардинами, надаючи вікнам декоративну завершеність.
Призначення ламбрекена різноманітне. Крім декоративної, естетичної спрямованості ламбрекен служить для маскування старого карнизу, а також монтажної тасьми, на яку кріпляться портьєри або гардини. Ламбрекен приховує трубу карнизу і м'яко обрамляє вікно, завершуючи загальну композицію обробки.
Штори плісе

Штори плісе


Перевагою цих штор є зовнішній вигляд, практичність, а також універсальність. Їх також можна використовувати майже, що у всіх можливих інтер'єрах.
Штори  день-ніч

Штори день-ніч


Одна з останніх розробок в області віконних декорацій являється система "День-Ніч", яка є різновидом тканинної ролети. Особливістю цієї ролети являється подвійне положення тканини і чергування полосок (тканини і сіточки).
Спеціально підібрана колекція тканин, яка відповідає сучасним тенденціям, є прекрасним доповненням до будь-якого інтер’єру.
Види штор
Види штор
Види штор
Види штор
Види штор
Види штор
Види штор
Види штор