Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Карнизи Львів


Карниз стельовий

Карниз стельовий


Стельовий карниз - це карниз, який кріпиться до стелі і використовується для інтер'єрів, де декоративна функція карнизів зводиться до нуля. За допомогою таких карнизів створюється ефект спадаючих каскадом зі стелі штор.
Стельові карнизи можна кріпити до стіни, для цього існує стіновий кронштейн. Ще можна все стельові карнизи задекорувати багетної накладкою. Декоративна стрічка буває для всіх типів стельових карнизів і різних кольорів.
Карниз металевий

Карниз металевий


Метал - дуже міцний і надійний матеріал, здатний витримувати великі навантаження. Тому на металеві карнизи Ви можете повісити важкі багатошарові штори. Крім цього, металевий карниз, має високе художнє значення. Існує безліч варіантів дизайну металевих карнизів. Найбільш виразна частина металевого карниза - наконечник. Кований наконечник може мати чіткі геометричні форми. Часто зустрічаються карнизи з наконечниками у формі стріли або у вигляді ламаної лінії. Такий карниз чудово підійде для інтер'єру в стилі хай-тек або техно. Для більш класичного варіанту такого карниза підійдуть вигнуті, плавні деталі, або навіть рослинні мотиви. Звичайно, для виготовлення металевих карнизів немає обмежень в дизайні. Головне, щоб карниз був зручним і естетичним.
Металевий карниз можна виконати в будь-якому металевому кольорі: бронза, золото, срібло ...


Карниз струнний

Карниз струнний


Ці вироби призначені виключно для штор з легких видів тканин: тюлі, органзи, вуалі і деяких інших. Можливо застосування в поєднанні з іншими видами карнизів, з успіхом використовуються на вікнах еркерних форми. У наявності є різноманітна фурнітура сучасного дизайну. Поряд з карнизами-кафе, відносяться до категорії міні-карнизів. Колір струни і кронштейнів варіюється. Легкі, практичні струнні карнизи з високоякісного металу і пластика стануть відмінним вибором для оформлення вікон.
Міні карнизи

Міні карнизи


Міні-карнизи, які призначені для невеликих вікон і легких штор, ідеально підходять для оформлення кафе і ресторанів.
Римський механізм

Римський механізм


Карниз для римської штори - конструкція такого карниза і його механізм дозволять прикрасити інтер'єр такими практичними римськими шторами - відмінний вибір для тих, хто віддає перевагу стилю мінімалізму.
Для римських або рулонних штор (які не розсуваються, а піднімаються вгору) підходять карнизи з підйомними системами. Такі карнизи допускають об'єднання кількох механізмів у систему з одним керуючим двигуном. Ця система монтується у віконний отвір або на стіну, в залежності від загального стильового рішення.
Японський механізм

Японський механізм


Для японських штор-екранів застосовується складний комплекс, що поєднує розсувний карниз з електроприводом і систему з ручним керуванням. Для японських панелей береться і обробляється відріз тканини, на верху відрізу пришивається липучка. У свою чергу, і на кріпленнях для портьєри є липучка. Липучки з'єднуються між собою і таким чином кріпляться до системи. На одній системі як правило знаходяться 3-4 таких панелі, але може бути й більше.
Карнизи фабрики Guzzi

Карнизи фабрики Guzzi


Торговий дім "GUZZI" займається торгівлею карнизів і аксесуарів для штор. Продукція виконана з чистої латуні і неіржавіючої сталі, також представлений великий асортимент карнизів з поліуретану. Ознайомитися з продукцією ви можете на нашому сайті.
Карнизи Winart

Карнизи Winart


WINART втілює розкіш і велич, поєднує давні традиції майстерності і сучасні технології виробництва, ця характерна риса бренду поширюється і на закінчення, їх виготовляють з таких матеріалів як мармур, скло, кераміка.
Карнизи Busche

Карнизи Busche


Продукція компанії Busche - це елітні декоративні карнизи одного з провідних європейських виробників. Вже більше 135 років компанія Busche спеціалізується на виробництві декоративних металевих виробів для оформлення інтер'єрів, і на сьогоднішній день залишається одним з небагатьох підприємств галузі, чия продукція виготовляється виключно в Німеччині.
Карнизи
Карнизи
Карнизи
Карнизи
Карнизи
Карнизи
Карнизи