Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Домашній текстиль Львів

Покривала

Покривала


Спальня - кімната в якій ми спимо та віддихаєм, повинна бути найзатишнішим куточком вашої оселі. Оформлення спальні, постільні аксесуари якими ми користуємось, грають важливу роль у створенні комфорту. Красиве покривало на ліжко доповнить дизай . Великий асортимент натуральних та штучних тканин дозволить вам разом із нашим дизайнером створити неповторну атмосферу у вашому куточку спокою за затишку.
Скатертини та серветки

Скатертини та серветки


Скатертини та серветки є важливим елементом вітальні та кухні, вони підкреслять ваш неповторний дизайн та зададуть настрій і тон будь якого святкового стола.
Подушки

Подушки


Подушки являются завершальним штрихом для підкреслення стилю дизайну або для створення аксценту який виділятиме ваш інте?1єр по особливому.
Ширми

Ширми


Ширма може служити як у практичних цілях так і для довершення неповторного дизайну. Завдяки широкому вибору тканин, наші дизайнери можуть підкреслити найдрібніші деталі вашого інте?1єра, за допомогою цього вишуканого та оригінального елемента інте?1ра.
Балдахіни

Балдахіни


З допомогою балдахіна здорово виходить обмежити простір візуально. Колись балдахіни вважалися розкішшю і атрибутом спалень тільки заможних панів. Сьогодні ліжка з балдахінами повертають колишню популярність. І найприємніше, дозволити  собі таку розкіш може будь-який бажаючий.Саме балдахін здатний наповнити звичайну спальню легкістю, витонченістю і романтизмом. Під його покровом так приємно усамітнитися і відпочити після важкого робочого дня.
Домашній текстиль
Домашній текстиль
Домашній текстиль