Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Штори та карнизи Львів

Оздоблюючи вікно, ми прикрашаємо своє життя!

Ми пропонуємо сотні найменувань тюлю, гардин, портьєрних тканин, найрізноманітніші карнизні системи та аксесуари від провідних фірм США, Італії, Іспанії та інших. В асортименті представлені класичні тканини з натуральними матеріалами – шовк, бавовна, колекцій Tino de Gotto, Michaels Textiles, DL,  Maxwell,Boucle.

Дизайнери фірми можуть змоделювати текстильний інтер’єр в багатьох стилістичних напрямах.

Додатковими послугами нашого салону є пошиття скатертин, покривал і подушок.
У нас можна замовити виготовлення
штор та гардин будь-яких типів і розмірів, доставку і монтаж карнизів, жалюзі та ролоштор

У «Салоні-студії «Галерея Декору» Вам допоможуть підібрати тканини за кольоровою гамою, текстурою та малюнком, і Ваш текстильний декор створюватиме гармонійний ансамбль із загальним стильовим напрямком Вашого приміщення.


Колекція тканин

Колекція тканин


Використовуючи наш пошуковий каталог Ви зможете швидко знайти тканини, які Вас цікавлять і переглянути про них інформацію і фотографії.
Тканини широко використовуються для підтримки стилю створюваного інтер'єру. Текстиль додає будинку затишок і обжитості. Як елементи тканинного декору виступають шторні композиції, килими, настінні панно, меблеві чохли, покривала, подушки, балдахіни.
Абсолютно весь текстиль в інтер'єрі повинен складати ансамбль (тканини потрібно підбирати по кольоровій гамі і малюнку. Різні елементи декору тканинного повинні бути пов'язані з загального стильового напрямком інтер'єру вашої оселі.
Карнизи

Карнизи


Інтер'єр сучасного житла різноманітний і невичерпний фантазією того, хто його облаштовує. Часом, одна-єдина деталь здатна змінити наше житло. Однією з таких могутніх деталей є карниз. Карниз підбирається під загальну концепцію і може змусити інтер'єр заграти абсолютно по-новому. Без карнизів для штор не обходиться інтер'єр жодної квартири, ні одного офісу, словом, жодного приміщення, де живуть або працюють люди.
Вибір карниза і способу кріплення карнизів диктується не тільки естетичними міркуваннями, але і конструктивними особливостями приміщення. Іноді готові карнизи для штор можуть не підійти по довжині. Адже якщо раніше розмір наших вікон суворо відповідав ГОСТу, то розквіт індивідуального будівництва привів до знищення стандартів у всьому.
Аксесуари

Аксесуари


Іноді навіть сама незначна деталь дозволить перетворити невигадливі фіранки в оригінальний самобутній ансамбль. Сучасна мода диктує використання в декорі найнесподіваніші аксесуари і фурнітуру: шпильки і ланцюжки, брошки і шпильки, стрази і бісер, метал та шкіра, пензлі й підхоплення, магніти - все це Ви знайдете в нашому салоні.
Види штор

Види штор


Віконні штори - останній штрих, з яким у житло буде відчуття повного затишку та комфорту. До їх оформлення бажано ставитися дуже серйозно. Адже вони, не тільки захищають від сонця і нескромних поглядів, але й дивно тонко підкреслюють вишуканість оздоблення, надають інтер'єру особливий шарм і часто виступають в ролі стильового акценту. Правильно підібрані штори часто здатні в корені змінити сприйняття людини до приміщення, в якому він знаходиться, - додати йому теплоти і затишку. Освіжити і омолодити інтер'єр зі старовинними меблями, створити відчуття того часу року, яке Вам більше до душі.
Ціновий орієнтир

Ціновий орієнтир


Наш салон пропонує рішення практично для будь-якого бюджету. В асортименті тканин і тюлі представлені кращі колекції виробників фабрик Іспанії, Італії, Туреччини, Америки. Також ми пропонуємо широкий вибір карнизів (гнучкі, стельові, настінні, ковані, дерев'яні) і фурнітури (китиці, бахрама, шнури, зажими). Незалежно від бюджету клієнта ми пропонуємо тільки високоякісні рішення. Ми цінуємо час наших клієнтів і не залишаємо їх перед гігантським асортиментом тканин, моделей і карнизів. Наші дизайнери запропонують на вибір саме ті колекції, що відповідають запитові і бюджету клієнта.
Домашній текстиль

Домашній текстиль


Втіленням домашнього затишку і комфорту є покривала, накидки і подушки, скатертини і серветки, чохли і оббивка.
Можно виготовити подушки, покривала, чохли різноманітних форм, оздобити їх різноманітними декоративними елементами, які підходять саме для вашого дому. Останнім часом також додають як елементи декору ширми і балдахіни, за допомогою яких також можна змінити інтер"єр.
Штори та карнизи
Штори та карнизи
Штори та карнизи
Штори та карнизи
Штори та карнизи