Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Художній розпис Львів

Це не просто живопис на стіні, це - прийом художнього перетворення, за допомогою якого можна візуально модифікувати параметри приміщення.

Використаний в оформленні, художній розпис надасть інтер’єру унікальності, а композиційна завершеність та найвища якість виконання задовольнять найвибагливіший смак та створять неповторну атмосферу витонченості.

Художники салону-студії «Галерея Декору» виконують розписи в різних техніках та стилях. Тут не пропонують готових рішень, а практикується індивідуальний та творчий підхід.

Традиційно солідний та по-сучасному стильний, вишуканий та практичний, художній розпис прийдеться до душі як і тим, хто віддає перевагу класичному стилю, так і прихильникам модерну, які обирають екстравагантні інтер`єрні рішення.

Художній розпис непідвладний впливу моди, в усі часи він виглядає лаконічно та актуально.

Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис Художній розпис