Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Художні роботи Львів

     Нарешті ремонт завершено, всі ідеї втілені, Ваш інтер'єр набув бажаного вигляду. Залишилось найголовніше - розставити акценти., створити атмосферу затишку та комфорту. Саме час поринути в казковий світ мистецтва , який здатний перевтілити звичне бачення навколишнього світу .

      Салон-студія “ Галерея Декору”, завдяки тісній співпраці з митцями, художниками - виконавцями та майстрами, пропонує широкий спектр послуг та виробів з декоративно-ужиткового та монументального мистецтва.

     Переглядаючи галерею художніх робіт нашої студії , Ви можете ознайомитись з творчістю відомих митців, придбати будь-який твір чи замовити інший виріб за індивідуальним ескізом.

      Опираючись на власний досвід співпраці з художниками, “Галерея Декору” гарантує високу майстерність та відмінну якість виконання, творчий підхід та ексклюзивність.

Вироби з мармуру

Вироби з мармуру


Мармур — один з найпоширеніших каменів, які використовують для облицювання різноманітних поверхонь. Величезний вибір колірної гами й неймовірні природні малюнки цього каменю, дозволяють підібрати саме той стиль оформлення, що Вам потрібний. Міцність, стійкість і термостійкість цього матеріалу дає можливість створювати по-справжньому довговічні елементи в інтер'єрі. Мармур, зокрема, не дивлячись на свою міцність, дуже добре обробляється й шліфується, що дає можливість робити вишукані, незвичайні форми, які все частіше використовуються дизайнерами в оформленні простору будинків і квартир.
Художня ліпнина

Художня ліпнина


Художня ліпнина є чудовою альтернативою традиційним засобам оформлення приміщень, адже вона не може бути стандартною. Ця деталь інтер`єру стає його унікальною частиною, набуваючи неповторного шарму та надаючи декору нових відтінків та звучання.

Художня ліпнина, виконана з талантом та майстерністю художників «Галереї Декору», внесе у будь-який інтер`єр гармонію та неповторний настрій.
Художній розпис

Художній розпис


Це не просто живопис на стіні, це - прийом художнього перетворення, за допомогою якого можна візуально модифікувати параметри приміщення.
Використаний в оформленні, художній розпис надасть інтер’єру унікальності, а композиційна завершеність та найвища якість виконання задовольнять найвибагливіший смак та створять неповторну атмосферу витонченості.
Художники салону-студії «Галерея Декору» виконують розписи в різних техніках та стилях. Тут не пропонують готових рішень, а практикується індивідуальний та творчий підхід.
Художній вітраж

Художній вітраж


Завдяки сучасним технологіям можливості вітража не обмежуються звичним для нього призначенням — заповнювати віконні пройми. Ми пропонуємо широке застосування вітража в якості декору підвісних стель, перегородок, ширм, панно,вставок в меблі, оформленні світильників різного типу(бра, торшерів, настільних та підвісних ламп, нічників тощо).

Використовуючи свою унікальну здатність розсіювати світло, вітражні елементи створять в інтер'єрі особливу атмосферу непередбаченої гри кольору та світла.
Художні роботи
Художні роботи
Художні роботи
Художні роботи
Художні роботи