Ми створюємо не просто красивий дизайн, ми створюємо атмосферу.

Шпалери

Шпалери

Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки

Ліпнина

Ліпнина

Штори та карнизи

Штори та карнизи

Художні роботи

Художні роботи

Елементи інтер'єру

Елементи інтер'єру

Про студію Львів

Ми змінюємо психологію проведення ремонту

Ви придбали нове приміщення або зважилися на модернізацію старого. Позаду стрес, пов`язаний з оформленням документів, а попереду – дизайн інтер`єру та ремонт. Як зробити так, щоб цей процес не став наступним стресом? Відповідь очевидна – звернутися до професіоналів. Але як відрізнити справжніх?

У багатьох є сумний досвід наслідків «професіоналізму» поодиноких бригад «майстрів на всі руки», які надають ремонтні послуги сумнівної якості та довговічності, залишаючи по собі купи будівельних відходів та опиняючись «поза зоною досяжності» одразу після завершення робіт. Вже не кажучи про перевитрату сил, зайвих емоцій та невиправданих видатків клієнта.

На відміну від них, справжні професіонали отримують відповідну освіту, набувають спеціалізації, досвіду, а потім об`єднуються у надійні компанії, що дає можливість гарантувати якість всіх видів робіт з подальшим авторським наглядом.

Саме тому під брендом «Салон-студія «Галерея Декору» зібралися найкращі фахівці у своїх галузях - архітектори, будівельники, дизайнери, художники, декоратори, майстри різноманітної спеціалізації, які якісно, оперативно, акуратно розроблять та реалізують проект будь-якого призначення, складності та стилістики. Знання сучасних тенденцій у дизайні та декорі, перфекціонізм в роботі, увага до деталей, поєднані з високоякісними оздоблювальними матеріалами від кращих виробників світу – все це створює інтер`єр, який виправдовує Ваші очікування.

Вас здивує і та творча легкість, з якою наша команда висококваліфікованих спеціалістів допоможе Вам підібрати матеріали або створить дизайн-проект, аби відобразити у інтер`єрі Ваші особисті унікальні риси, врахувати індивідуальність сприйняття, темперамент, характер, звички.

У «Галереї Декору» Ви знайдете все в одному місці. Ми позбавимо Вас негативних переживань та стресу і зробимо для Вас ремонт цікавою та радісною подією!


Вам буде не тільки зручно, але й вигідно працювати з нами, адже ми пропонуємо високу якість за прийнятною ціною. Крім того, для постійних клієнтів або за певних обсягів замовлення у нас завжди діють знижки, а наші спеціалісти радо дадуть Вам безкоштовну попередню консультацію.

Ми цінуємо час та гроші – Ваші та свої. Тому використовуємо їх раціонально. 

Контактна інформація,        тел. (067) 340-87-98

Контактна інформація, тел. (067) 340-87-98


м.Львів, вул.Цехова, 1 (2-й поверх) [бічна вул.Куліша, біля ТРЦ "Форум-Львів"]

Відділ продаж: тел.факс - (032) 244-41-58
менеджер - Лариса

Відділ текстилю: тел. - (032) 244-41-43
менеджер - Зоряна
Lviv Fashion Week & GD

Lviv Fashion Week & GD


У 2008 році "Галерея Декору" стала партнером Lviv Fashion Week.
"Галерея Декору" відповідає за розробку і монтаж декорацій подіуму,
а також надає консультаційну підтримку, щодо дизайну та оформлення
приміщень для гостей Lviv Fashion Week.
Про студію